A101 sut urunleri gimdes sertifikalimi

0 oy
Hayirli günler. A101 süt ürününlerini balkan gida üretiyor.balkan sütun sertifikası var, a101 için ürettiği ürünler de aynı kapsamdami. Birde kebir urunleri de Gimdes sertifikalimi Ayrıca türkiyede tam manasıyla guvenebilecegimiz başka sertifika kurulusları varmı. Şimdiden tesekkurler.
Gönül ÇİFCİ tarafından soruldu

1 cevap

0 oy

Muhterem Gönül ÇİFCİ,

 
Öncelikle hassasiyetiniz için teşekkür ederiz. Söz konusu BALKAN firmasının GİMDES Helal ve Tayyib Sertifikası bulunmaktadır ancak söz konusu marketler zinciriyle alakalı bir yorumda bulunamayız. Firmanın sertifika kapsamında bulunan ürünlerine ise aşağıda size sunduğumuz linkten ulaşabilirsiniz. Söz konusu diğer firmanın ise GİMDES Helal ve Tayyib Sertifikası bulunmamaktadır ve GİMDES, sertifika vermediği ürünler hakkında yorum yapmamaktadır. 
 
Ayrıca, GİMDES sertifikalandırma hizmetini İslam Hukuku Kefalet Sistemi doğrultusunda gerçekleştirmektedir. GİMDES standardı ‘’Helal ve Tayyib Üretim Sistemi’’ ile yürütülmektedir. Diğer kurumların standartları GİMDES’ten farklıdır. Merak ettiğiniz kurumların standartları ve çalışmaları ile ilgili sorgulamaları takdir edersiniz ki bizim önermemiz etik değildir.   
 
Link:
 
Admin tarafından cevaplandı
...